Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Jenifer Aniston

Jenifer Aniston se narodila 11. 2 1969. Je dcera herce televizního seriálu TAK JDE ČAS Johna Anistona, její dědeček není nikdo jiný než slavný Kojak. Jenifer je řeckého původu a rok svého dětství strávila spolu se svými rodiči právě v Řecku. Jenifer Aniston je vášnivá malířka, kreslení se Jen věnuje už od dětství. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižní newyorském Metropolitan Museum of Art. Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole HIGH SCHOOL OF THE PERFOMING ARTS, kde promovala v roce 1987.
Vytvořila několik vynikajicích divadelních rolích na newyorské scéně. Také si zahrála ve filmu s keltskou tématikou (Leprechaun, 1993), ale film byl naprostý propadák. V roce 1994 obsadila roli Rachel v televizním sitcomu Přátelé. Seriál se stal naprostým šlágrem a všechny protagonisty v čele s Jenifer Aniston katapultoval na výsluní Hollywoodu.
Jenifer Aniston získala mnoho nominací a ocenění na Zlatých Globech, EMY a Peoples Choice Awards. Z Jenifer Aniston se stal sexsymbol. Její charakteristický účes inspiroval mnoho žen po celém světě. Svou slávu dokázala dokonale proměnit a tak se jí zanedlouho naskytly filmově nabídky. Objevila se ve snímku po boku Cameron Diaz Ona, jedině ona, hlavní roli získala ve filmu Perfektní záskok.
Co se osobního života týče, údajně prý chodila se všemi třemi mužskými představiteli Přátel.
V roce 2000 se provdala za miláčka Hollywoodu Brada Pitta. Manželé byli označovány jako pár snů. Vše má ale svůj konec a tak i Brad s Jenifer zažádali o rozvod ( kvůli Angelině Jolie).
Od té doby je Jenifer vystavována nesnesitelnému nátlaku ze strany paparazziů. Její milostný život je takřka pod mikroskopem a čelí neustálému porovnávaní s úspěšnější kolegyní a sokyní Angelinou Jolie. Jenifer to ale vzládá dobře. Od rozvodu s Bradem Pittem si prošla několika neúspěšnými vztahy (nyní se spekuluje o jejím vztahu se sexy skotem Gerardem Butlerem).
Jenin život ale není jenom o mužích, dokáže se zabavit i bez nich.
Je vyhlášená kuchařka a chystá se otevřít vlastní sít mexických restaurací.